آگهی رایگان - آگهی مکس
تماس بگیرید
شماره آگهی: 4412
آگهی رایگان - آگهی مکس
آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

توضیحات آگهی

دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی و ماشین ظرف شویی از سطح مبتدی تا ویژه تعمیرکاران شامل برد و مکانیک دستگاه میباشد. کسانیکه تعمیرات لباسشویی را میدانند اما در بردهای آن مهارت ندارند میتوانند در این دوره شرکت کنند. آموزش تعمیر ماشین لباس شویی توسط تعمیرکار آموزش داده میشود که دارای سابقه در تعمیرات می باشد. به طور کل ماشین لباسشویی های جدید نه تنها از مکانیک ساده ای برخوردار نیستند بلکه دارای بردهای حرفه ای میباشند.

در حال حاضر بعد از آموزش تعمیر بخش های مکانیکی بیشترین خرابی روی بردهای لباسشویی میباشد که در دوره آموزش تعمیرات لباسشویی بطور مفصل توضیح داده میشود.

 

سرفصل های آموزش لباسشویی اتوماتیک:

شناخت اجزای تشکیل دهنده لباسشویی

لباسشویی های اتوماتیک در مدل های متفاوت طراحی می شوند که از آن جمله می توان به ماشین تمام اتوماتیک که مخزن آن روی محور افقی سوار است و به آن مدل یوغی  گفته می شود و همچنین ماشینی که مخزن آن روی محور عمودی قرار گرفته و به آن نوع چرخان عمودی  گفته می شود اشاره کرد. با این حال لباسشویی های اتوماتیک دارای اجزای الکتریکی مکانیکی تقریبا مشابه هستند مانند لباسشویی های: آاگ، بوش، آریستون، ایندزیت، کنوود و انواع دیگر لباسشویی های اروپایی و ایرانی و غیره

آموزش اجزاء الکتریکی ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

شناخت دو شاخه و کلید on/off

لامپ خبر

آموزش تعمیرات المنت لباسشویی (گرمکن یا هیتر دستگاه)

آموزش تعمیر قفل مغناطیسی درب

روش تعمیر و تعویض ترموستات یا هیتر استارت

آموزش تعمیر و تعویض پلاتین های داخلی

شناخت تیغه های فلزی غیر هم جنس (تیغه های بی متالی)

آموزش تعویض صفحه منعکس کننده حرارت

تعمیر فیش های ارتباطی بطور مثال در بعضی از لباسشویی ها مانند زانوسی ترموستات از نوع گازی است که در رابطه با ساختمان آن و نحوه عملکردش مفصل در مبحث ترموستات و آب گرمکن برقی آموزش داده میشود.

آموزش قسمت های مختلف شیر برقی، شامل: قاب پلاستیکی، سیم پیچ (سولنوئید)، شیطانک که در مرکزش سوراخ ریزی وجود دارد، لاستیک دور شیطانک، اهرم آهنی، لاستیک سر اهرم، فنر پشت اهرم، صافی یا فیلتر لوله خروجی آب می باشد.

آموزش عملکرد شیر الکتریکی: در حالت عادی فنر پشت اهرم، خرابی فنر، خوردگی لاستیک سر اهرم، پاره شدن لاستیک دور شیطانک، مسدود شدن فیلتر بر اثر جرم و شن ریزه های موجود در آب شهر عملکرد صحیح شیر الکتریکی را مختل می سازد.

شناخت عملکرد تایمر (برنامه ریز دستگاه): موتور تایمر، چرخ دنده ها، صفحه های پلاتین، اهرم متغیر برنامه و کلید قطع و وصل

آموزش تعمیر هیدرواستات (اتومات): قطعات هیدرواستات شامل: قابه یا بدنه مخصوص، صفحه لاستیکی (دیافراگم)، کنتاکت های قطع و وصل داخلی، لوله ورودی هوا، کنتاکت های اتصال برق می باشد.

آموزش تعمیر واتر پمپ

آموزش تعمیر موتور شستشو

آموزش تعمیر الکتریکی موتور

آموزش تعمیر کاپاسیتور

آموزش تعمیر  واتر پمپ (پمپ تخلیه آب): بوبین یا سیم پیچ، هسته آهنی با سیم پیچ های قطب و کلاف های اتصال کوتاه شده، روتور، پروانه خنک کننده موتور، لوله ورودی آب به پمپ، لوله مخصوص تخلیه، لوله مخصوص شیلنگ هوای هیدرواستات (در بعضی از واتر پمپ ها)، پروانه اصلی (مکش)، بدنه پمپ آب و صفحه مونتاژ پمپ به بدنه

آموزش تعمیر موتور دو دور

آموزش تعمیر محافظ الکتریکی موتور: بدنه فلزی دو تکه، تیغه های بی متالی و صفحه منعکس کننده حرارت 

آموزش تعمیر خازن (کاپاسیتور)

 

نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

گذراندن دوره الکترونیک جهت تعمیر لباسشویی و برد ظرفشویی الزامی است.

هر کلاس بصورت یک تا دو نفره برگزار می شود.

دوره آموزشی هر روز روزی دو ساعت بمدت یک هفته می باشد.

بعد از دوره کارآموز تا دو ماه گارانتی آموزشگاه می باشد.

————————–

شرکت کامتک:

آدرس: ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، ساختمان ایرانیان

02188910604

09192703053

/tamiraat.com/washing-machine-repair-training