آگهی رایگان - آگهی مکس
تماس بگیرید
شماره آگهی: 15162
آگهی رایگان - آگهی مکس
تولیدی شبکه کاغذی هانی کمب سپاهان

توضیحات آگهی

هانی کامب یا شبکه لانه زنبوری از لایه های کاغذ یا مقوای نازک ساخته می‌شود که به طور موازی و با فاصله یکسان به یکدیگر متصل می شوند. هانی کامب هنگام کاربرد و زمانی که از دو طرف کشیده می شود ساختاری شبیه لانه زنبور با خانه های شش ضلعی کوچک پیدا می کند. کاربرد عمده هانی کامب در درب های مجوف ( توخالی) است. درب های تو خالی (هسته مجوف) از یک قاب چوبی که اسکلت اصلی درب راتشکیل می دهد بهمراه روکش هایی در دوطرف آن تشکیل می شود. تفاوت درب های توخالی با درب های توپر در این است که به جای استفاده از مواد توپر و جامد صلب نظیر قطعاتی چوب که قبلا در ساخت درب های توپر از آن استفاده می شد در درب های توخالی از هانی کامب استفاده می شود.
استفاده از هانی کامب به جای مواد صلب و توپر مزایای زیادی دارد از جمله می توان به ویژگیهایی نظیر: وزن سبک و قابلیت حمل و نقل آسان، استفاده از لولاهای کمتر هنگام نصب درب ها، قابلیت انعطاف در طراحی و شکل، امکان ساخت پانل ها و درب های نازک و طویل، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه و دوستدار محیط زیست اشاره نمود.
هانی کامب (Honeycomb)- شبکه های کاغذی داخل درب-تولید شبکه های کاغذی داخل درب -خرید هانی کامب-فروش هانی کامب-تولید هانی کامب-قیمت هانی کامب-خرید هانی کامب اصفهان-فروش هانی کامب اصفهان-تولید هانی کامب اصفهان-honeycomb
شبکه های کاغذی داخل درب
شبکه های کاغذی داخل در
تولید شبکه های کاغذی داخل درب
تولید شبکه های کاغذی داخل در
خرید هانی کامب
فروش هانی کامب
تولید هانی کامب
قیمت هانی کامب
خرید هانی کامب اصفهان
فروش هانی کامب اصفهان
تولید هانی کامب اصفهان
honeycomb
-قیمت هانی کامب تهران-قیمت هانی کامب در اصفهان