آگهی رایگان - آگهی مکس
تماس بگیرید
شماره آگهی: 16978
آگهی رایگان - آگهی مکس
شیر ترموستاتیک حمام (دوش)

توضیحات آگهی

شیرآب ترموستاتیک، شیری است که می تواند درجه حرارت آب خروجی را ثابت نگه دارد. با تنظیم ترموستات آن روی یک درجه حرارت، زمانیکه جریان آب چندین مرتبه قطع یا وصل گردد،باز هم ترموستات درجه تنظیم شده را حفظ می کند. این موضوع یکی از مزیت های شیر، مخصوصا هنگام استحمام و شستن سر و بدن می باشد. حتی زمانیکه فشار آب داخل لوله کشی تغییر کند؛ مثلا با بکارگیری فلاش تانک و یا استفاده از شیر آشپزخانه، درجه حرارت آب بواسطه ترموستات تغییری نخواهد کرد.

مزیت های شیر ترموستاتیک حمام

جلوگیری از تغییرات ناخواسته درجه حرارت آب

یک شیر حمام ترموستات اهرمی جهت باز و بسته کردن شیر ندارد و با مکانیزم دیگری در جهت خروج آب عمل می کند. به همین دلیل تغییرات دما با اهرم شیر انجام نمی شود و دمای آب ثابت خواهد ماند. برای سرد و گرم کردن آب میباست مکانیزم آنرا چرخاند. محدوده اولیه آن 20 تا 38 درجه سانتیگراد می باشد. برای بدست آوردن درجه حرارتهای بالاتر آب میبایست دکمه روی مکانیزم آنرا فشار داد و همزمان چرخاند. محدوده آن از 38 تا 58 درجه سانتیگراد است. به همین دلیل تغییرات ناگهانی درجه حرارت آب رخ نمیدهد.

ایمنی شیر ترموستاتیک برای بچه ها و سالمندان ناتوان

دکمه ای روی مکانیزم ترموستاتیک وجود دارد که به عنوان محافظ تنظیم کننده درجه حرارت آب عمل می کند و اجازه تنظیم ناخواسته درجه حرارت آب را از 38 درجه سانتیگراد بالاتر نمی دهد. در این صورت شما اطمینان دارید که بچه ها نمی توانند آب داغ را داشته باشند. این مکانیزم مانند دکمه روی درب شیشه های دارو است که برای باز کردن آن باید دکمه را فشار داد و همزمان چرخاند.

صرفه جویی در آب و انرژی

شیر ترموستاتیک با یک مکانیزم خودکار درجه حرارت آب را کنترل می کند و از این طریق صرفه جویی در مصرف آب و انرژی انجام میشود. می دانیم که در شیرآلات اهرمی آب تا زمانیکه درجه حرارت مطلوب را بدست آورد هدر می رود.

درجه حرارت ثابت آب

آب در یک درجه حرارت ثابت باقی می ماند حتی زمانیکه آب سرد و گرم در آشپزخانه و یا توسط فلاش تانک مصرف گردد. در شیرآلات معمولی با تغییر فشار آب درجه حرارت آب در چنین مواردی تغییر خواهد کرد.

هدر رفتن انرژی مفهومی است که از دیرباز با آن آشنا هستیم و همیشه سعی داشتیم تا به نحوی جلو آن را بگیریم. استفاده از تجهیزات ساختمانی با کیفیت بالا یکی از راهکارهای این موضوع است. کیفیت خوب تجهیزات ساختمانی علاوه بر این‌که باعث شده تا این لوازم در مدت طولانی‌تری قابل استفاده باشند، تاثیر زیادی هم در کاهش هزینه‌هایی مصرفی دارد. یکی از تجهیزات ساختمانی شیرآلات هستند که در صورت عدم رعایت استاندارد مقدار زیادی آب به هدر می‌رود. با توجه به اینکه در زمان استحمام مقدار زیادی آب مصرف می‌شود استفاده از یک شیر آب استاندارد اهمیت زیادی دارد. شیر حمام اکویلیبرا مدل IB-SANبا وجود استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت استاندارد در ساخت و داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد انتخاب مناسبی است. انواع مختلفی شیرآلات و در بازار با تنوع در جنس، طرح، رنگ، ابعاد و کاربرد‌های گوناگونی وجود دارد. همه این‌ها باعث شده تا انتخاب راحت‌تری، متناسب با بودجه‌مان داشته باشیم اما در این میان اهمیت، کیفیت یک سری از اقلام را نمی‌توان نادیده گرفت. شیر حمام اکویلیبرا مدل IB-SAN یکی از این محصولات است.
امکان ارسال به تمام نقاط ایران
اینستاگرام

https://www.instagram.com/p/CA5A5IKDq6E/?igshid=1mmt6d8qy8idf

سایت https://www.abarbazar.com/Sufit/products/19095
ایمیل [email protected]

02166314474 الی 8
09146538679

خرید اینترنتی شیرآلات kwc
خرید اینترنتی شیرآلات قهرمان
خرید اینترنتی شیرآلات کی دبلیو سی
سردوش کی دبلیو سی
سوفیت
سیتی سازه
شیر آب ترموستاتیک
شیر ترموستاتیک
شیر ترموستاتیک ایرانی
شیر ترموستاتیک بخار
شیر ترموستاتیک چیست
شیر ترموستاتیک دانفوس
شیر ترموستاتیک دوش
شیر ترموستاتیک رادیاتور دیجیتال
شیر ترموستاتیک رادیاتور هانیول
شیر ترموستاتیک عیوض
شیر ترموستاتیک فر چیست
شیر توالت ترموستاتیک
شیر توالت ترموستاتیک کی دبلیو سی مدل zeus
شیر جهت دهنده دوش
شیر مخلوط ترموستاتیک
شیرآلات kwc ساخت کجاست
شیرآلات kwc مدل آوا
شیرآلات kwc مدل زو
شیرآلات kwc مدل ورونا
شیرآلات ترموستاتیک
شیرآلات کی دبلیو سی دیجی کالا
شیرآلات کی دبلیو سی مدل زو
فروش ویژه شیرآلات kwc
قطعات شیرآلات kwc
قیمت دوش سقفی
قیمت شیر ترموستاتیک
قیمت شیرآلات kwc مدل زئوس
قیمت شیرآلات راسان
قیمت شیرآلات شیبه مدل البرز
قیمت شیرآلات شیبه مدل سپیدان
کی دبلیو سی اکسمارت
نمایندگی kwc