آگهی رایگان - آگهی مکس
تماس بگیرید
شماره آگهی: 15648
آگهی رایگان - آگهی مکس
صنایع آموزشی چالیک

توضیحات آگهی

صنایع آموزشی چالیک در زمینه های مختلف آموزشی از قبیل تولید محصولات کمک آموزشی رباتیک ، ربات های دانش آموزی و خدمات گوناگون آموزشی مشغول فعالیت بوده است. اصلی ترین فعالیت ما تولید و توسعه ربات های آموزشی می باشد. این مجموعه با استفاده از الگوی آموزشی STEM که در حاضر برترین سیستم آموزشی در کل دنیا می باشد و در بسیاری از کشور های توسعه یافته مورد استفاده قرار می گیرد و در راستای بومی سازی این سیستم پیشرفته آموزشی تلاش دارد تا سهم کوچکی در توسعه بخش آموزش و همگام سازی آن با کشور های پیشرفته داشته باشد .
بسته رباتیک 1 ( مکانیک مقدماتی )
این بسته شامل 208 قطعه گوناگون لگو بوده و مناسب افراد بالای 4 سال میباشد.در این بسته دستور العمل ساخت 12 وسیله مختلف موجود میباشد و این امکان وجود دارد تا باخلاقیت شما دهها مدل گوناگون به آنها اضافه گردد. همچنین این بسته مناسب برای استفاده در کلاسهای رباتیک در پایه های پیس و اول میباشد برای تهیه این محصول میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی چالیک اقدام نمایید تا درکوتاهترین زمان ممکن محصولات ما به دست شما برسد.
بسته رباتیک 2 ( مکانیک پیشرفت)
با تهیه بسته رباتیک سطح 297 چالیک می توانید ده ها مدل گوناگون از مکانیزم ها و انواع مختلفی از ربات ها را بسازید و از کار با آنها لذت ببرید.با تهیه یک بسته چندین مدل متفاوت و گوناگون ربات می توانید بسازید و همچنین سایر ابزارها و مکانیزم ها را با این بسته می توانید بسازید.بسته رباتیک چالیک مناسب تمام گروه های سنی از 7 سال به بالا میباشد. برای تهیه این محصول میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی چالیک اقدام نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن محصولات ما به دست شما برسد.
با چالیک از فکر کردن لذت ببر
آدرس سایت :
http://chalik.net
پیج اینستاگرام :
@robotic.chalik