آگهی رایگان - آگهی مکس
تماس بگیرید
شماره آگهی: 1266
آگهی رایگان - آگهی مکس
ماساژ در منزل (اصفهان)

توضیحات آگهی

درود دوسان 

برخی از افراد بسته به نوع فعالیتت روزانه خود کسالت هایی به سراغ انها می اید که با بی توجهی ان کسالت رشد کرده و حتی ممکن است اینقدر تکراری شود که دیگر ان را حس نکنند و یا حتی به ان عادت کنند و یا حتی ممکن است دردی در بدن خود احساس کنند که باعث نگرانی شده و باعث شود با مراجعه به پزشک هم زمانه زیادی و هم هزینه های سرسام اوری بابت ان بی توجهی بپردازند که در برخی از موارد هم بی نتیجه میباشد ویا حتی عضلات روی یکدیگر تاثیر گذاشته و یک گرفتگیه ساده دردش در قسمت های دیگر بدن حس شود و شما اصلا در مورد شناسایی و برطرف کردن ان گیج شوید مثلا( کسی که کار او پشت میز نشستن است در قسمت کمر  خستگی و گرفتگی ایجاد شود و درد ان را در پای خود حس کند ) و در کل باید به موضع خاصی توجه کرد که ماساژ سابقه هزار ساله دارد و حتی در دورانی که علم پزشکی هنوز در اختیار همه مردم نبود 90% مشگلات مردم با ماساژ برطرف میشد .

ماساژ برای تمام سنین  از کودکی گرفته تا پیری نیاز و باعث پیش گیری و درمان برخی از کسالت ها و مشکلات جسمانی میشود.

شما کودکی رو در نظر داشته باشید که وقتی بدن کوچک او را به صورت  نوازش  لمس میکنید او به خواب میرود و به خواب رفتن او یعنی که او را به ارامشی در حد خواب رسانده است و این قدرت باور نکردنی ماساژ میباشد . باکمی تامل روی این موضوع میتوانید به قدرت واقعیه ماساژ بروی یک فرد میانسال و یا حتی کهنسال پی ببرید .

ماساژ برای از بین بردن استرس .جلوگیری از پیری. برطرف کردن گرفتگی عضلات. برطرف کردن بی اختیاری در ادرار .باعث شادابی. مفید برای بر طرف کردن بعضی از درد های غیر غابل کنترل .و…….

ماساژ سابقه هزار ساله دارد ازان استفاده کنید و کسالت های روز مره خودرا از خود دور کنید.