آگهی رایگان - آگهی مکس
تماس بگیرید
شماره آگهی: 15787
آگهی رایگان - آگهی مکس
ماسک استریل پایدار درمعرض نور

توضیحات آگهی

در روزهایی که شیوع بیماری کرونا عموم مردم را به خاطر وجود وسایل بهداشتی و درمانی مثل ماسک نگران کرده است شرکت آسان نما که به طور تخصصی در حوزه «پوششهای پایدار ضدعفونی کننده» فعالیت می‌کند، اقدام به تولید و فروش محدود ((ماسکهای نانو یی با خاصیت استریل پایدار درمعرض نور)) با نام نور پاک نموده است .
این ماسک ها در مقایسه با ماسک های n95 ، فیلتراسیون دقیق تری دارند و به آنها «ماسک نانو» گفته می‌شود که می‌توانند مانع از ورود باکتری و ذرات حامل ویروس (در ابعاد بیش از چندصد نانومتر) نیز شوند. البته باید دقت کرد که ابعاد ویروس کرونا زیر300نانومتر است.
استفاده از مکانیزم فوتوکالیستی ذرات نانو نظیر تیتان در این ماسک هاعملکرد ضدباکتریایی و ضدویروسی آن را تقویت می کنند. این پوشش، با هرگونه نور مرئی (نور خورشید یا انواع نور داخلی) شارژ می‌شوند و عملکرد آنتی باکتری و آنتی ویروس قوی از خود بروز می‌دهند و این اثر به طور پیوسته و پایدارخواهد بود. مکانیسم اصلی واکنش ها، مکانیسم الکترون- حفره در اثر تابش نور به سطح ماسک حاوی نانوذرات است که باعث تولید یون های منفی به صورت مداوم می شود. این امر سب می شود سطح در دسترس روی ناحیه تی صورت به شکل پایدار با وجود ماسک نانوفوتوکاتالیست در برخورد با به بدنه ویروس یا باکتری و در حضور منبع فعال کننده نوری و یا حتی به دلیل حضور نانوذرات کمک کننده به تیتان در حالت تاریکی، از طریق مکانیسم SAR واکنش ها در سطح فعال شده و باعث تخریب بدنه غشای سلولی ویروس و حذف آن می گردد و بنابراین از تکثیر و رشد آن هم جلوگیری می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت محصول با شماره ی 09109821462 تماس حاصل فرمایید .