در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

آگهی مکس- آگهی رایگان- نیازمندیهای رایگان

کسب درآمد

سه شنبه ۱۱ آبان ۹۵ اخبار و اطلاعیه های سایت
  • تصویر شماره کسب درآمد

در راستای توسعه و کسب درآمد کاربران سایت امکان بازاریابی و همکاری در پذیرش آگهی برای تمامی کاربران فراهم شد.

از این پس این امکان در اختیار تمام کاربران قرار دارد که با معرفی سایت به دوستان، آشنایان و یا تبلیغات در سایت یا وبلاگ خود و ... کسب در آمد نمایند.

فقط کافیست که در سایت ثبت نام کرده و با ورود به قسمت کاربری خود گزینه کسب درآمد را انتخاب نمایید و با دریافت لینک اختصاصی و یا کد بنر اقدام به کسب درآمد نمایید.

در این بخش شما قادر هستید با استفاده از لینک اختصاصی بازاریابی خود نسبت به کسب درآمد از سایت آگهی مکس اقدام فرمایید. شما می توانید با لینک اختصاصی خود دیگران را به سایت ما هدایت کنید و اگر کاربر هدایت شده اقدام به ثبت آگهی ویژه از سایت ما نماید و سفارش خود را پرداخت نماید حق بازاریابی شما به حسابتان منظور خواهد گشت. و مهم تر اینکه این حق بازاریابی فقط برای یک بار نخواهد بود، بلکه با هر بار ثبت آگهی ویژه توسط شخص مورد نظر در هر زمانی پس از آن نیز، حق بازاریابی برای شما منظور خواهد شد ...

کافیست لینک اختصاصی بازاریابی خود را از طریق تلگرام، ایمیل، فیس بوک، واتس آپ، وایبر و ... به اشتراک بگذارید. به همین سادگی کسب درآمد کنید !

با توجه به اینکه تبلیغات گرافیکی بازخورد بیشتری دارند شما می توانید با استفاده از درج بنر مناسب در جایی مناسب از وبلاگ یا وبسایت خود کاربران بیشتری به آگهی مکس هدایت کنید که به تبع درآمد شما نیز افزایش پیدا خواهد نمود. توجه داشته باشید که این سیستم کاملا منصفانه بوده و به همان اندازه ای که سایت شما تاثیر گذار باشد درآمد کسب خواهید نمود (نه کمتر و نه بیشتر)

لازم به ذکر است که در حال حاضر پورسانت بازاریابی برای کاربران 30 درصد مبلغ آگهی می باشد.

 

ثبت نام و شروع کسب درآمد

logo-samandehi
  ثبت آگهی رایگان