آگهی رایگان - آگهی مکس
آگهی رایگان - آگهی مکس

توضیحات آگهی

بازیافت بطری پت،بازیافت پلاستیک،بطری های آب معدنی و نوشابه و….

شماره همراه: ۰۹۳۵۲۸۱۳۳۵۰

شماره تماس کارخانه : ۶۵۲۳۸۵۵۶-۰۲۱
شماره تماس دفتر : ۶۵۳۶۵۸۵۲-۰۲۱ – ۶۵۳۶۵۸۵۶-۰۲۱
شماره تماس مدیرعامل (آقای مجتبی هادی) : ۰۰۵۴۴۰۴-۰۹۱۲
شماره تماس مدیر کاخانه (آقای احمد هادی) : ۸۳۱۴۷۵۱-۰۹۱۲

پست الکترونیک:

آدرس سایت:

ادرس اینستاگرام:

آدرس: تهران ‍| شهریار | باغستان | جنب پمپ بنزین باغستان | کوچه گلزار شهدا | پلاک ۱۱ | ماشین سازی کارن

بازیافت بطری پت
همانطور که اطلاع دارید از بازیافت پلاستیک به عنوان صنعت طلای کثیف یاد می‌شود و اگر شرایط و پتانسیل‌ زیرساختی را بتوانید فراهم کنید، برگشت اقتصادی مناسبی خواهد داشت. به طورکلی پت نوعی پلاستیک است که نام آن مخفف شده کلمات (پلی اتیلن – ترفتالات) polyethylene terephthalate است. در کشور ما ایران Pet بیشتر در بطری‌های نوشابه و آب ‌معدنی استفاده می‌شود.
ماشین آلات و خطوط بازیافت بطری های پت شرکت کارن در دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و اجرا شده است؛ این ماشین آلات و خطوط در ظرفیت‌های مختلف از ۵۰۰ کیلوگرم بر ساعت تا ۳۰۰۰ کیلوگرم بر ساعت طراحی می‎شود که هر کدام از آن بر اساس نیاز مشتری از زیر۵۰ پی پی ام (PPM)، زیر ۲۰۰ پی پی ام (PMM) تقسیم بندی می‌شود. شایان ذکر است در صورت نیار به خطوط بازیافتی با ظرفیتی بالاتر از اعداد گفته شد، این مجموعه توانایی و پتانسیل طراحی و ساخت آن را خواهد داشت.

بازیافت خطوط بازیافت خطوط بازیافت بطری دستگاه بازیافت بازیافت پت خط بازیافت خط بازیافت بطری نوشابه و آب بازیافت پلاستیک بازیافت ظروف پلاستیکی خط بازیافت پت بازیافت بطری های ضایعاتی بازیافت بطری پلاستیکی بازیافت بطری نوشابه خط تولید بازیافت پت شست و شو پت خط تولید پرک پت کارخانه بازیافت پلاستیک هات واش پرک پت بازیافت پت هات واش خط شست و شو پت خط بازیافت پت واش خط شست شوی pet خط بازیافت پت خط شست و شوی پلاستیک شست و شوی پرک پت بازیافت ضایعات هات واش شست وشوی مکانیزه خدمات هات واش

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بازیافت بطری پت، بازیافت پلاستیک، بطری های آب معدنی و نوشابه و…”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *