آگهی رایگان - آگهی مکس
آگهی رایگان - آگهی مکس
تولید تیرچه بتنی (صنعتی و سنتی)

توضیحات آگهی

ما گروه مهندسی و ساختمان سازی البرز هستیم ( تیرچه , تولید تیرچه بتنی صنعتی , تیرچه بتنی سنتی )
محصولات این گروه با تکیه بر قریب به دو دهه تجربه و سابقه مفید تولید، و تحت نظارت مهندسین و متخصصین مجرب واحد کنترل کیفیت کارخانه، با بالاترین کیفیت و بر اساس استانداردهای روز داخلی و بین المللی تولید می‌گردد.
این گروه تولیده کننده انواع تیرچه های بتنی صنعتی و سنتی با بهترین متریال میباشد .
تیرچه بتنی (صنعتی و سنتی) ، قطعه خرپای که از ترکیب بتن و میل گردهای فولادی تشکیل شده . به عبارت دیگر، بتن ها و میل گردهای فولادی با سکونت بینابین بلوک ها به عنوان قالب پوششی مقطع T (تی) شکلی را پدید می آورند که از آن به عنوان تیرچه بتنی یاد می شود.
تیرچه ها به طور کلی به دو دسته تیرچه خرپایی و تیرچه پیش تنیده دسته بندی می شوند که تیرچه بتنی (صنعتی و سنتی) جزء تیرچه های بدون قالب ماندگار به شمار می آیند.
تیرچه های دارای قالب ماندگار که تحت عنوان تیرچه کفشک دار شناخته شده اند و انواع تیرچه های بدون قالب های ماندگار مانند تیرچه های بتنی و فلزی رو به رو هستیم.
انواع تیرچه بتنی جزء تیرچه های سنتی محسوب می شود که از 2 آرماتور فولادی در بال تحتانی، 1 آرماتور فولادی در بال فوقانی و چند آرماتور فولادی زیگزاگ که به صورت تک یا دوبل در بال تحتانی و فوقانی جوش داده شده تشکیل می شوند .
خرپا سازه بسیار مستحکم و مقاوم است که ساختاری مثلث گونه دارد و از اتصال اجزای کشیدۀ مرتبط به آن ساخته می شود .
خرپاها به دلیل نوع ساختاری که دارند تحمل نیروهای کششی و فشاری بسیاری را دارا می باشند.
خرپا مجموعه ای قطعات پیش ساخته شده از میلگردهای کششی زیرین، بالایی و نیز زیگزاگ می باشند .

در نتیجه تیرچه بتنی خرپایی متشکل از خرپای فولادی و پاشنه بتن است .
تیرچه بتنی یکی از محصولات گروه مهندسی ساختمانی البرز است که با بهترین متریال تولید میشود .محصولات این گروه با تکیه بر قریب به دو دهه تجربه و سابقه مفید تولید، و تحت نظارت مهندسین و متخصصین مجرب واحد کنترل کیفیت کارخانه، با بالاترین کیفیت و بر اساس استانداردهای روز داخلی و بین المللی تولید می‌گردد.
جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس های داده شده ارتباط برقرار کنید .