آگهی رایگان - آگهی مکس
تماس بگیرید
شماره آگهی: 38212
آگهی رایگان - آگهی مکس
جک سوسماری ۸۰ تن بادی مگا مدل N15-4

توضیحات آگهی

جک سوسماری ۸۰ تن بادی مگا مدل N15-4 ساخته شده توسط سازندگان حاذق کشور اسپانیا با تکیه بر نوین ترین تنولوژی های روز دنیا طراحی و ساحته شده است. در طراحی این جک سوسماری تمامی نیازهای کاربران مد نظر قرار گرفته اند و انرژی بسیاری صرف شده تا با دقت بسیاری فرآیند ساخت این جک به اتمام برسد.
جک های سوسماری به منظور بلند کردن انواع وسایل نقلیه طراحی و ساخته می شوند و مناسب برای ناوگان های کامیون ، گاراژهای اتوبوس رانی ،‌ نگهداری تجهیزات کشاورزی و … می باشد. جک های سوسماری به دو دسته هیدرویک و بادی تقسیم می شوند.
نحوه کار با جک های بادی به این صورت است که پمپ دستگاه با ورودی هوای فشرده که به کمپرسور باد متصل شده است با کمک نیروی فشار هوا روغن را از مخزن به سمت سیلندر پمپ کرده و در واقع به عبارتی می توان گفت جای پمپ های دستی که با منبع تغذیه آن ها از از طریق دست اپراتور تامین می شود را پر کرده اند.
جک های سوسماری بادی با نوع دستی تفاوت هایی دارند که یکی از این تفاوت ها چرخ های کمکی هستند. نوع دستی دارای چرخ هایی هستند که هنگام حرکت جابه جا شده تا زیر و عمود نسبت به موقعیت بار قرار بگیرند اما جک های بادی به دلیل وزن زیادی که باید متحمل شوند به گونه ای طراحی شده اند تا هنگام برداشتن بار چرخ ها بر روی زمین قرار نداشته باشند.
جک سوسماری ۸۰ تن بادی مگا دارای سیستم LCS یا همان کنترل کاهش ارتفاع است که از آزاد شدن جک و کاهش ارتفاع ناگهانی اش به خصوص هنکامی که بار بر رویش قرار دارد جلوگیری می کند. سوپاپ ایمنی اضافه بار تعبیه شده بر روی این جک ها از برداشتن باری که جرمش بیش از حداکثر ظرفیت جک باشد جلوگیری می کند.
یکی از خصایلی بسیار جالب توجه این جک سوسماری داشتن قابلیت DEAD MAN است. با وجود این قابلیت در صورتی که اپراتور کنترل خود را از دست بدهد عملیات متوقف شده و جک در حالت تعلیق در می آید. یکی دیگر از قابلیت های جک های سومسماری کورسی مگا Hydraulic stroke limitation است که تاثیر به سزایی بر طول عمر مفید جک می گذارد. این سیستم از پمپ شدن بیش از حد روغن در حالت ارتفاع حداکثری جلوگیری کرده و سبب می شود تا آسیبی به جک وارد نشود.
برخی از خصایل جک سوسماری ۸۰ تن بادی مگا مدل N15-4
1) دارای قابلیت افزایش ارتفاع
۲) کنترل کامل اپراتور بر روی جک
۳) تعمیر و نگهداری

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جک سوسماری ۸۰ تن بادی مگا مدل N15-4”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *