آگهی رایگان - آگهی مکس
آگهی رایگان - آگهی مکس
حرفه ای ترین مرکز خدمات پرینت سه بعدی

توضیحات آگهی

حرفه ای ترین مرکز خدمات پرینت سه بعدی و تولید پرینتر های سه بعدی در ایران، می توانید از تمامی سرویس های مربوط به حوزه طراحی سه بعدی و ساخت استفاده کنید .
خدمات پرینت سه بعدی با استفاده از هر نوع متریال ( PLA , ABS , HIPS , PT و … ) ، ساخت قطعات انعطاف پذیر (flexible) ، نمونه سازی ، ساخت نمونه قالب صنعتی فنی و مهندسی ، ساخت نمونه قالب ریخته گری ، ساخت نمونه قطعات تزریق پلاستیک ،طراحی و ساخت تندیس ، طراحی معماری و ساخت انواع ماکت معماری و پروژه های دانشجویان ، ریخته گری طلا و جواهر ، قالب جواهر ، قالب سازی دندان پزشکی و صنایع پزشکی ، برش لیزری و حکاکی چوب ، پرینت با بالاترین میزان دقت و بهترین مواد اولیه ، در کمترین زمان و با قیمت های مناسب .
همچنین با ما میتوانید از خدمات مشاوره در زمینه های طراحی ، ساخت ، مهندسی ، نوآوری در ساخت ، همفکری برای تولید یک محصول و ساخت نمونه اولیه و همچنین ایده های جدید و اختراعاتی ک نیاز به طراحی و ساخت مدل دارند نیز استفاده کنید .
برخی از مشتریان ما :
دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه فردوسی مشهد، شرکت نیان الکترونیک، هلدینگ سرای آسان، شرکت سنتراژ
برای مشاهده نمونه کار ها ، گالری تصاویر و همینطور با خبر شدن از سرویس ها و جشنواره های ما،پیشنهاد میکنیم از پیج اینستاگرام ما هم دیدن کنید :
www.instagram.com/oneshape.co
ایمیل : slirmhd2@oneshape.co
مهندس جلالی
همین حالا با ما تماس بگیرید: 09152176055