آگهی رایگان - آگهی مکس
تماس بگیرید
شماره آگهی: 15997
آگهی رایگان - آگهی مکس
طراحی سایت و سئو سایت

توضیحات آگهی

بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی وب سایت مورد نظر خود را بسازید. وب اور ساده ترین سازنده وب سایت برای شمااست. و با افزونه ها و پلاگین های خود پاسخگوی نیاز شماست. این پلت فرم سایت ساز با قدرت فراوان خود سایت شما را برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک آماده می کند.
ابزارهای پیشرفته برای بهینه سازی موتورهای جستجو
شما می توانید زیبا ترین وب سایت را داشته باشید اما کسی به آن مراجعه نخواهد کرد، مگر اینکه بهترین شیوه های SEO را برای کمک به رتبه بندی آن، اعمال کنید. سایت ساز وب اور دارای تنظیمات SEO پیشرفته است که بصورت خودکار عمل می کنند. قابلیت های مناسب و عملکرد خودکار ماژول SEO شامل ساخت URL های مناسب، متا تگ ها و سایر موارد دیگر می شود.
طراحی واکنش گرا مناسب برای تلفن های همراه
وب اور یک وب سایت واکنشگراست که در همه ی اندازه های مختلف صفحه نمایش کار می کند. سایت ساز وب اور با آخرین تکنیک ها طراحی دنیا، اجازه می دهد تا صفحات وب سایت شما 100٪ واکنشگرا باشد. این بدان معنی است که این وب سایت بر روی هر وسیله ای، مانند یک رایانه رومیزی، یک تبلت یا تلفن همراه زیبا خواهد بود. این همچنین به شما کمک خواهد کرد تا رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی تلفن همراه بدست آورید!
سرعت بالای نمایش وب سایت
مردم از انتظار متنفرند به همین دلیل، یکی از بزرگترین مزایای سایت ساز وب اور سرعت بارگذاری سریع آن است. با توجه به معماری پیشرفته سیستم، تمام وب سایت هایی که توسط وب اور طراحی می شوند، بهینه شده و دارای سرعت بالایی هستند. بنابراین، بازدید کنندگان شما از سرعت نمایش سایت راضی خواهند بود که باعث افزایش فروش محصولات شما خواهد شد.
پشتیبانی 7/24 فنی
وب اور تجربه پشتیبانی فنی بالایی دارد و آماده کمک به شماست تا هیچ کدام از سوالات شما بی پاسخ نماند. هر موضوعی اعم از اینکه، آیا شما نیاز به سفارشی سازی وب سایت خود دارید یا می خواهید یک قالب مناسب برای پروژه آنلاین خود انتخاب کنید، تا مسائل فنی، طراحی و بهینه سازی وب سایت، تیم ما همیشه برای کمک در کنار شما قرار دارد.