آگهی رایگان - آگهی مکس
آگهی رایگان - آگهی مکس
فولاد ۱.۲۵۵۰، فولاد۱.۲۰۸۰، فولاد سردکار، فولاد گرمکار، فولاد دلاکان

توضیحات آگهی

فولاد سردکار ۲۵۵۰ از خانواده فولادهای ابزاری سردکار می باشد نام دیگر این فولاد ۶۰WCrV7 است که به سبب داشتن تنگستن نسبت به شوک مقاومت مطلوبی از خود نشان می دهد و همچنین در برابر ضربه مقاوم است.
فولاد ۱.۲۵۵۰ در استاندارد بولر یا بهلر با نام فولاد K455 خوانده می شود.
فولاد سردکار ۲۶۰۱ یا همان فولاد ابزار سردکار SPK NL این است که لب پر نمی شود. فولاد سردکار ۱.۲۶۰۱ در استاندارد بهلر با نام K105 شناخته می شود. این فولاد استحکام فشاری بالایی داشته و به سبب اعوجاج پایین دچار تغییر شکل نمی شود. حتی اگر فولاد سردکار SPK NL در هوا خنک شود به حداکثر میزان سختی می رسد.
فولاد سردکار ۱.۲۷۲۱ یا همان فولاد ۲۷۲۱ در استاندارد بهلر با نام K605 شناخته می شود. نام دیگر این فولاد فولاد ۵۰NiCr13 در جهان است و با استانداردهای مختلفی شناخته می شود. در استاندارد DIN آلمان با کد ۵۰NiCr13 خوانده می شود.
فولاد ۱.۲۸۴۲ یا ابزار فولاد AISI O2 1.2842نوعی فولاد سخت کننده روغن است که در شرایط بازپخت عرضه می شود. این فولاد مقاومت بالایی در برابر سایش و توانایی حفظ لبه پرش است.
شما می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.
تلفن: ۶۶۳۹۱۲۷۱
همراه: ۰۹۱۲۲۵۲۹۵۵۳ (مرتضی دلاکان)
اینستاگرام:fooladmarkazi
تلگرام : fooladmarkazi
نشانی: تهران، کیلومتر ۵ بزرگراه فتح، روبه روی فتح ۲۱، جنب مجتمع تجاری پارس امیر، بازار فولاد استیل ایران، بلوک ۴، پلاک ۱۸۵
#فولاد سردکار
#فولاد آموتیت
#میلگرد
#فولاد سخت
#فولاد ۱.۲۵۵۰
#ورق
#تسمه
#فولاد ابزار
#۶۰WCrV7
# K455
# X165CrMoV12
# K105
# K605
#50NiCr13