آگهی رایگان - آگهی مکس
تماس بگیرید
شماره آگهی: 18521
آگهی رایگان - آگهی مکس
پنل  ضدعفونی کننده کفش پاک قدم

توضیحات آگهی

امروزه با توجه به افزایش روز افزون شیوع ویروس کرونا و به خطر افتادن جان مردم دولتها و صنایع مختلف درجهت مبارزه و به نوعی جنگ با این ویروس منحوس در تلاش اند تا با تحقیق و اکتشاف و طراحی ابزارها و پروتکل های متنوع از جمله ماسک های بهداشتی ، دستگاه ها و مواد ضدعفونی کننده و پوشش ها و تجهیزات پزشکی و… بتوانند با این ویروس مبارزه کنند و آنرا شکست دهند.
این محصول دارای دو پنل مجزای استریل کننده و خشک کن موثر می باشد که مطابق با رفت آمد افراد قابلیت استفاده به صورت عمودی یا افقی را دارا می باشد.
پنل ضدعفونی کننده دارای فوم اسفنجی مقاوم می باشد که با آغشته کردن محلول شوینده و ضدعفونی کننده که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد ضمن پاکسازی و استریل کردن کفشهایتان از انتشار باکتری ها و ویروسها ی مختلف جلوگیری می نماید.
پنل خشک کن شامل حوله و فوم جاذب آب می باشد که پس از استریل کردن کفشهایتان، آنهارا خشک کنید.
این بسته حاوی 8 عدد قرص جوشان ضدعفونی کننده می باشد که هر قرص با یک لیتر آب حل شده و به مدت 72 ساعت باکتری ها و قارچ ها و آلودگی های کفش های شمارا بطور موثر پاکسازی کرده و ضمن تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ایران هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
محتوای پنل ها قابل شستشو بوده و درصورت نیاز می توانید اقدام به تعویض حوله ی خشک کن و تهیه قرص ضدعفونی کننده از این مجموعه را داشته باشید.
مراکز قابل استفاده پنل ضدعفونی کننده پاک قدم
ورودی و پاگرد مجتمع های مسکونی و تجاری باشگاه ها و مراکز ورزشی
ادارات و نهاد ها و مراکز آموزشی وزارتخانه ها و مراکز نظامی
اماکن زیارتی و بقاع متبرکه و مساجد فروشگاها و مراکز خرید
رستورانها و سالن های غذاخوری بیمارستانها و مراکز درمانی و…..
طریقه استفاده از محصول :
در هر کارتون ، ۲ عدد پنل و یک میله آلومینیومی و یک بسته قرص ۸ تایی ضدعفونی کننده قرار دارد .
پنل شماره یک حاوی یک فوم اسفنجی متراکم برای ضدعفونی کردن کفش ها و پنل دوم که جای کف کفش روی آن تعبیه شده است ، حاوی حوله مخصوص برای خشک کردن کف کفش ها می‌باشد .
1- ابتدا پنل شماره 1 و 2 را بر اساس محل رفت وآمد مراجعین ، به صورت عمودی یا افقی کنار هم قرار داده و با استفاده از میله آلومینیومی ، پنل ها را به هم متصل نمایید .
2- یکی از قرص های ضد عفونی کننده ( از بسته ۸ تایی ) را در داخل یک لیتر آب کاملاً حل نموده سپس این محلول ضدعفونی کننده که تاثیری ۷۲ ساعتی دارد و بدون بو( و بدون اثر خوردگی روی کفش و غیره می باشد) را به پنل شماره یک ( فوم اسفنجی ) آغشته نمایید .
3- بعد از تکمیل مراحل 1 و 2 محصول ما برای استفاده آماده میباشد . یعنی اینکه مراجعه کننده ابتدا با کفش هایش روی پنل شماره یک ، قرار می‌گیرد و پس از ضدعفونی شدن کفش هایش روی پنل شماره ۲ قرار می‌گیرد و کفشهای خود را خشک نموده و سپس وارد ساختمان یا مرکز مورد نظر می گردد .
4- شما می توانید پس از چند روز استفاده از محصول ، محتوای پنل‌ها ( فوم اسفنجی و حوله ها ) را کاملا شستشو داده و در جای مناسب خشک نموده و دوباره محصول را در چرخه فعالیت قرار دهید .
5- برای جلوگیری از تبخیر مواد ضدعفونی کننده از قرار دادن محصول در مقابل نور خورشید جداً خودداری نمایید .
6- در هر کارتون یک آویز مخصوص آگاهی‌ بخشی به افرادیکه قصد ورود به مراکزی که دارای این محصول می باشند قرار داده شده که بایستی در جای مناسب نصب گردد .
7- اجزای این محصول قابل پشتیبانی بوده و در صورت نیاز ، حوله و قرص های ضد عفونی کننده برای مراکز ارسال خواهد شد . یا از داروخانه ها یا مراکز بهداشتی تهیه گردد .
خرید محصول ازبازار امید به ادرس مراجعه
برای اطلاع بیشترتماس بگیرید09109454026اقای باغستانی